DÁME VÁM ŠANCU

Podporíme váš projekt


Mám záujem
Rozbehli ste zaujímavý projekt alebo e-shop s veľkým potenciálom a máte záujem o dlhodobú spoluprácu so spoľahlivým partnerom, ktorý vás podporí? Dajte nám o sebe vedieť a povedzte nám o svojom projekte viac! Rovnakú šancu má u nás startup aj zabehnutý projekt.

Aj ten najlepší projekt môže stroskotať na "hlúpych" chybách alebo na prvý pohľad banálnych problémoch. Neskúsenosť alebo nedostatok znalostí môže byť pre vašu web stránku alebo eshop s potenciálom osudným. A to by bola obrovská škoda!

Práve preto radi poskytneme nádejným projektom a e-shopom úplné zastrešenie servisu web stránky a aj internetového marketingu bez fixných mesačných poplatkov. Vy sa tak môžete sústrediť na iné, pre váš úspech dôležité veci. Tento druh spolupráce funguje už s viacerými našimi klientmi a my sa s tým nebojíme pochváliť.

Bez fixných mesačných poplatkov

Najväčšou výhodou je, že neplatíte žiadne fixné mesačné poplatky bez ohľadu na to, aké máte zisky. Poplatky majú formu percentuálneho podielu z obratu. Máme teda motiváciu dať zo seba to najlepšie a dosahovať pre obe strany nadštandardné výsledky. Takáto spolupráca sa nám osvedčila a veríme, že bude vyhovovať aj vám.

Kontaktujte nás


Zaujala Vás naša ponuka ? Napíšte email alebo zavolajte.


Porozprávame sa o vašich cieľoch, požiadavkách a následne Vám pripravíme cenovú ponuku.

Kontakt na nás

Mgr. Dávid Michalík
info@visibly.sk
+421 902 378 550