RAKETOVÝ NÁRAST

Internetový marketing aj pre náročných


Mám záujem
Byť úspešný v online svete nie je vôbec jednoduché a univerzálny recept jednoducho neexistuje. Vyznať sa v internetovom marketingu, vyhovieť potenciálnym zákazníkom aj vyhľadávačom, teda zvládať SEO, PPC, zamerať sa na správne keywords a zistiť, prečo sa návštevníci na vašej stránke zdržia len niekoľko sekúnd a nenakúpia, to nie je pre každého. Online marketing, ak má byť efektívny  a prinášať úžitok si vyžaduje odborníka a často nie len jedného.

Našťastie máme "mágov", ktorí majú online marketing v malíčku a dokážu sa popasovať aj s náročnými úlohami a skutočnými výzvami. Dokážeme zastrešiť celý marketing a priniesť výsledky, ktoré uspokoja aj náročných klientov.

V prípade, že potrebujete pomoc v oblasti internetového marketingu ideálna je osobná konzultácia, aby sme si ujasnili vaše požiadavky, očakávanie ale aj reálne možnosti. Následne začneme pracovať na tom, aby sme optimalizovali váš web a prilákali nových klientov.

Čo všetko vám poskytneme?

  • Analýzu technickej časti projektu a následnú aplikáciu výstupu
  • Analýzu vašich súčasných návštevníkov a ich správanie sa na stránke, analýzu a odstránenie nedostatkov, ktoré bránia uskutočňovaniu konverzie
  • SEO optimalizáciu vašej stránky, aby návštevnosť z vyhľadávania rástla a dostali sa k vám relevantní kllienti
  • Profesionálneho copywritera, ktorý zabezpečí, že obsah bude pre vašich klientov pútavý a relevantný
  • Starostlivosť o sociálne siete (Facebook, Google+, Istagram...), ktoré sú pre internetový marketing naozaj dôležité
  • Nastavenie Adwords a remarketingu, aby ste nových zákazníkov získali čo najskôr
  • Zapojenie vášho e-shopu do popredných porovnávačov cien, čo vám prinesie ďalších klientov
  • Pravidelný report, aby ste mali prehľad o dosahovaných výsledkoch

Prečo by ste s nami mali spolupracovať ?

Pretože máme 5 ročné skúsenosti s online marketingom a referencie našich klientov, ktoré sa nebojíme zverejniť. Pomohli sme už veľa klientom a spravíme maximum, aby ste aj vy začali napredovať.  Okrem toho sú pre nás samozrejmosťou pravidelné osobné stretnutia a individuálny prístup.

V prípade záujmu sa s vami radi stretneme osobne, aby sme prekonzultovali vaše požiadavky a zodpovedali prípadné otázky.

Spoločnosť Google ma uznáva ako certifikovaného profesionála pre službu AdWords. Mám kvalifikáciu na to, aby som vašej firme pomohol presadiť sa na webe prostredníctvom služby Google AdWords.“ Mgr. Dávid Michalík - konateľ visibly.sk.

Kontaktujte nás


Zaujala Vás naša ponuka ? Napíšte email alebo zavolajte.


Porozprávame sa o vašich cieľoch, požiadavkách a následne Vám pripravíme cenovú ponuku.

Kontakt na nás

Mgr. Dávid Michalík
info@visibly.sk
+421 902 378 550