KONKURENCIA VÁM BUDE ZAVIDIEŤ

Tvorba web stránky na mieru Bratislava

Máme dlhoročné skúsenosti a desiatky referencii


Mám záujem

Tvorba web stránky Bratislava

Aby sme vedeli navrhnúť web stránku efektívne a podľa vašich predstáv, je potrebná prvotná analýza, počas ktorej sa dozvieme viac o vašej konkurencii a dlhodobých cieľoch. Aj vďaka tomu vznikne úspešná web stránka na mieru, ktorá vám prinesie očakávaný výsledok.

Vyplnenie objednávky, zavolanie na vaše telefóne číslo alebo iné formy konverzie sú pre nás prioritou, pretože sú jedným z najdôležitejších ukazovateľov úspechu web stránky.

Všetky nadštandardné požiadavky, webdizajn a moduly na mieru sú pre nás samozrejmosťou.

Tvorba internetových obchodov Bratislava

Chceli by ste mať vlastný internetový obchod ? Konkurencia je veľká, preraziť a zaujať potenciálnych zákazníkov nie je vôbec jednoduché. Aby váš internetový obchod bol konkurencieschopný vytvoríme vám moderný e-shop so stovkami funkcií, ktorý bude spĺňať požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme, ako správne nastaviť e-shop, aby zákazníci objednávku skutočne zrealizovali a neopúšťali nákupný proces predčasne. Vieme, že zvýšenie objednávok je najdôležitejší faktor pri hodnotení úspechu e-shopu a na to sa zameriavame.

Tvorba mobilných aplikácii Bratislava

Chceli by ste Váš biznis posunúť na novú vyššiu úroveň? Vytvoríme Vám mobilnú aplikáciu pre akúkoľvek platformu, či už máte záujem o Android, Windows Mobile alebo iOS aplikáciu.

Používame najnovšie technológie, aby vaša aplikácia splnila aj tie najnáročnejšie očakávania. Vzhľadom na naše dlhodobé skúsenosti sa nebojíme veľkých a rozsiahlych projektov. Dizajn prispôsobíme podľa najnovších štandardov, presne podľa vášho vkusu.

Aplikácia bude spĺňať všetky vaše požiadavky napríklad notifikácie, komunikácia s fotoaparátom alebo lokalizácia vašej polohy..

Internetový marketing Bratislava

Byť úspešný v online svete nie je vôbec jednoduché a univerzálny recept jednoducho neexistuje. Vyznať sa v internetovom marketingu, vyhovieť potenciálnym zákazníkom aj vyhľadávačom, teda zvládať SEO, PPC, zamerať sa na správne keywords a zistiť, prečo sa návštevníci na vašej stránke zdržia len niekoľko sekúnd a nenakúpia, to nie je pre každého. Online marketing, ak má byť efektívny  a prinášať úžitok si vyžaduje odborníka a často nie len jedného.

Našťastie mám odborníkov, ktorí majú online marketing v malíčku a dokážu sa popasovať aj s náročnými úlohami a skutočnými výzvami. Dokážeme zastrešiť celý marketing a priniesť výsledky, ktoré uspokoja aj náročných klientov. .

Prečo si vybrať Visibly s.r.o. ?

Dlhoročné skúsenosti

Desiatky referencii

Garancia kvality

Dodržanie termínov

Kontaktujte nás

Zaujala Vás naša ponuka ? Napíšte email alebo zavolajte.

Porozprávame sa o vašich cieľoch, požiadavkách a následne Vám pripravíme cenovú ponuku.