POZVEME VÁS NA KÁVU EŠTE DNES

Webové stránky a eshopy ktoré predávajú


Mám záujem

Webstránka podľa predstáv ? Tvoríme precízne a kvalitne

Aby sme vedeli navrhnúť web stránku efektívne a podľa vašich predstáv, je potrebná konzultácia, počas ktorej sa dozvieme viac o vašim dlhodobých cieľoch. Aj vďaka tomu vznikne úspešná web stránka, ktorá vám prinesie očakávaný výsledok.

Vyplnenie kontaktného formuláru alebo iné formy konverzie sú pre nás prioritou, pretože sú jedným z najdôležitejších ukazovateľov úspechu web stránky.

Vlastný Internetový obchod ? Snami budete predávať okamžite

Chceli by ste mať vlastný internetový obchod ? Konkurencia je veľká, preraziť a zaujať potenciálnych zákazníkov nie je vôbec jednoduché. Aby váš business napredoval vytvoríme vám moderný e-shop, ktorý bude spĺňať požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Vďaka bohatým skúsenostiam vieme, ako správne nastaviť e-shop, aby zákazníci objednávku skutočne zrealizovali a neopúšťali nákupný košík predčasne. Vieme, že meranie konverzie je najdôležitejší faktor pri hodnotení úspechu e-shopu a na to sa zameriavame.

Rovnako nezabúdame ani na klientov, ktorý majú záujem o komplexný systém na mieru. Či už ide o inzertný portál, porovnávač cien alebo čokoľvek iné.

Čo všetko u nás získate?

  • Profesionálny a hlavne responzívny dizajn, ktorý sa automatický prispôsobí zobrazeniu stránky v mobilných zariadeniach a tabletoch
  • Všetky nadštandardné požiadavky sa vytvárajú na mieru pre každého klienta
  • Stránky sú prispôsobené aj vyhľadávačom, aby ste dosahovali čo najlepšie pozície hneď od začiatku a prilákali tak nových a relevantných klientov
  • Inštaláciu  SSL certifikátu (HTTPS), aby ste v očiach svojich klientov aj vyzerali dôveryhodne a spoľahlivo
  • Zabezpečenie registrácie domény a hostingu
  • Support, ktorý poskytujeme aj po dokončení a odovzdaní projektu

Spoločnosť Google ma uznáva ako certifikovaného profesionála pre službu AdWords. Mám kvalifikáciu na to, aby som vašej firme pomohol presadiť sa na webe prostredníctvom služby Google AdWords.“ Mgr. Dávid Michalík - konateľ visibly.sk.

Kontaktujte nás


Zaujala Vás naša ponuka ? Napíšte email alebo zavolajte.


Porozprávame sa o vašich cieľoch, požiadavkách a následne Vám pripravíme cenovú ponuku.

Kontakt na nás

Mgr. Dávid Michalík
info@visibly.sk
+421 902 378 550