Tvorba web stránok Piešťany

Premýšľate o vlastnom e-shope alebo web stránke ? Máte jasnú predstavu o tom, ako by mala vyzerať a všetko ste premysleli do najmenšieho detailu, lenže vám chýba počiatočný kapitál na jej reálne vytvorenie? Bola by určite škoda, keby vás táto prekážka pripravila o úspešný e-shop alebo web stránku. Práve preto vám ponúkame ideálne riešenie. Ako prvý na Slovensku ponúkame vytvorenie web stránky, ktorú zaplatíte v troch mesačných splátkach. My vám vytvoríme modernú a profesionálnu web stránku alebo e-shop v niektorom s osvedčených a obľúbených redakčných systémov ako je Wordpress a vy môžete pracovať na budovaní svojho úspechu.

Vytvorenie stránky Piešťany

Aby sme vedeli navrhnúť web stránku efektívne a podľa vašich predstáv, je potrebná konzultácia, počas ktorej sa dozvieme viac o vašim dlhodobých cieľoch. Aj vďaka tomu vznikne úspešná web stránka, ktorá vám prinesie očakávaný výsledok. Vyplnenie kontaktného formuláru alebo iné formy konverzie sú pre nás prioritou, pretože sú jedným z najdôležitejších ukazovateľov úspechu web stránky. Samozrejmosťou je responzívny dizajn.

Tvorba e-shopov Piešťany

Chceli by ste mať vlastný interntový obchod ? Konkurencia je veľká, preraziť a zaujať potenciálnych zákazníkov nie je vôbec jednoduché. Aby váš business napredoval vytvoríme vám moderný e-shop, ktorý bude spĺňať požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Vďaka bohatým skúsenostiam vieme, ako správne nastaviť e-shop, aby zákazníci objednávku skutočne zrealizovali a neopúšťali nákupný košík predčasne. Vieme, že meranie konverzie je najdôležitejší faktor pri hodnotení úspechu e-shopu a to sa zameriavame.

Internetový marketing Piešťany

Žiadna web stránka ani e-shop sa nezaobíde bez efektívneho marketingu. Našim klientov zabezpečujeme kompletný online marketing a to od nastavenia Google Adwords až po spravovanie sociálnych sietí, teda aj remarketing. Remarketing znamená, že ak užívateľ niečo vyhľadáva na Googli, cielené reklamy vašej web stránky alebo e-shopu sa mu potom budú zobrazovať napríklad na Facebooku alebo iných stránkach.

Seo optimalizácia Piešťany

Ak sa vaša web stránka nenachádza na popredných miestach v Google vyhľadávaní akoby neexistovala. Dlhodobým a odborným prístupom vám vieme zabezpečiť popredné pozície vo vyhľadávači aj v oblasti s vysokou konkurenciou.

Poskytnutie podpory 7 dní v týždni

Našim klientom pokrývame celý servis webovej stránky bez toho, aby ste sa museli prihlasovať do administračného rozhrania. Všetko vybavíme za vás a vy sa tak môžete naplno venovať svojmu podnikaniu a svojim klientom.

V prípade záujmu sa s vami radi stretneme osobne ešte dnes, aby sme prekonzultovali vaše požiadavky a zodpovedali prípadné otázky.

Kontaktujte nás


Zaujala Vás naša ponuka ? Napíšte email alebo zavolajte.


Porozprávame sa o vašich cieľoch, požiadavkách a následne Vám pripravíme cenovú ponuku.

Kontakt na nás

Mgr. Dávid Michalík
info@visibly.sk
+421 902 378 550